Bize Ulaşın
Rezervasyonlarım

Destek

Misafirlerimiz ve ilan sahipleri tarafından en çok
merak edilen sorular

Şirket olmanıza gerek yok. Karavan sahibiyseniz, Tatilkaravanda.com'da karavanınızı kiraya verebilirsiniz. Tatil severlere unutulmaz deneyimler sunarken kazanç sağlayabilirsiniz. Platformumuzda karavanınızı kiraya vermek için şirket olmanıza gerek yok. Bireysel olarak da karavanınızı kiralayarak tatilcilerin unutulmaz anılar biriktirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Karavanınızı kazanca dönüştürmek için hemen harekete geçin! TatilKaravanda.com'a katılın, karavanınızın detaylarını paylaşın ve tatil severlerin taleplerini bekleyin...

Misafirle iletişime geçin ve tatil süresince ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri paylaşın. Teslimat yeri ve saatini netleştirerek her ayrıntıyı belirtin. Araç talimatları ve diğer önemli bilgileri unutmamanız önemlidir. Karavanınızı misafirlerimizin rahatça kullanabileceği şekilde temizleyin ve gerekli kontrolleri yapın. Ekipmanların çalıştığından emin olun. Karavanınızın durumunu fotoğraflarla belgeleyin. Bir hasar veya eksiklik durumunda somut kanıtlar sağlamak için önemlidir. Misafirimizin de çekmesi gerekir. Misafirimize dikkat edilmesi gerekenler ve deneyimlerinizi paylaşarak unutulmaz bir tatil geçirmelerini sağlayın.

Karavanınızın özelliklerini ve misafirlerimize sunacağınız deneyimi detaylı bir şekilde anlatan ilanlar oluşturun. Net fotoğraflar ve açıklayıcı detaylar her zaman dikkat çeker. Misafir Puanlarına odaklanın Misafirlerinizin kiralama sonunda yapacağı puanlamalar önemlidir. Her bir puanlama ve yorum, ilanınızı daha fazla öne çıkarır. Unutmayın. yüksek puanlar daha fazla talep demektir. Misafirlerinizden Yorum İsteyin Sadece kiralama yapan misafirleriniz puanlama ve yorum yapabilir. Onları tatil sonrası değerlendirme yapmaları için bilgilendirin. Profilinizi her zaman güncel tutun. Yeni fotoğraflar, deneyimler ve geri bildirimler profilinizin daha fazla ön planda olmasını sağlar.

Karavan ilanlarınızı sistemimize yüklediğinizde, ilanlarınız onay sürecine girecektir. Belgelerinizi eksiksiz doldurmanız bu süreç için önemlidir.

Karavancı panelinizde her tarih için ayrı fiyatlandırma imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin kiralama yapabilmesi için ilan oluştururken en altta yer alan tarihler kısmında her tarih için fiyatlandırma uygulamanız gerekmektedir.

Karavanınız kiraya verildiğinde, karavancı panelinizde müşterilerin bilgileri yer alacaktır. Müşterilerinizin sizin için olumlu veya olumsuz yorum yapabilmesi için kiralama yapmış olmaları gerekmektedir. Kiralama yapmayan kullanıcılar değerlendirme yapamazlar.

Aldığınız Ödemeler, Banka blokesi nedeniyle kiralama yapıldıktan 7 gün sonra hesabınıza aktarılır. karavanı teslim alırken müşterimizin iç ve dış olmak üzere dört açıdan fotoğraf çekmesi ve bu fotoğrafları websitemize yüklemesi gerekmektedir. Aynı şekilde kiralama sonunda da bu çekimleri sizden de bekliyoruz.

Depozitolar, kiralama bitişinden itibaren 15 gün boyunca bizde saklanır. Herhangi bir durumda bize belgeler sunarak süreci ilerletebilirsiniz.

Size özel komisyon oranlarını karavancı panelinizde görüntüleyebilirsiniz.

© 2024 Tatilkaravanda.com Tüm Hakları Saklıdır.